Obchodné Centrum Miloslavov

Obchodné centrum Miloslavov

Developerská spoločnosť OC MILOSLAVOV, s.r.o. buduje v obci Miloslavov moderné obchodné centrum s plochou 3000 metrov štvorcových. 

Domimantou Obchodného centra Miloslavov bude predajňa potravín Billa o výmere 1400 m2. Našim cieľom je však posilniť aj ďalšie dôležité služby a občiansku vybavenosť v obci. Okrem supermarketu budú v centre preto zastúpené aj predajňa 101 drogérie, kaviareň, kvetinárstvo, chovateľské potreby so službami zásielkovne, rodinná pekáreň, vinotéka, prevádzka rýchleho občerstvenia s donáškou jedál, či distribúcia zdravotníckej techniky a pomôcok. 

V priestoroch OC Miloslavov bude aj obvodné oddelenie policajného zboru, ktoré bude mať v pôsobnosti obce: Miloslavov, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Rovinka, Kalinkovo, Tomášov a Most pri Bratislave. Súčasťou parkovacích plôch bude aj bezdotyková auto umyváreň. Našou snahou je vybudovanie rozmanitého centra  so zabezpečením chýbajúcich služieb v rozrastajúcej sa obci Miloslavov tak, aby obyvatelia nemuseli cestovať za nákupmi do Bratislavy a pokojne si vybavili všetko potrebné na skok od domova.